Personal

Caland AB - Johan Wallstav

Johan Wallstav

Utbildning/Ägare
054-22 07 97
johan@caland.se

Caland AB - Reimond Sundström

Reimond Sundström

Utbildning
054-22 07 98
reimond@caland.se

Caland AB - Henrik Pagré

Henrik Pagré

Transport/Bemanning
054-22 07 92
henrik@caland.se

Caland AB - Lars Löfgren

Lars Löfgren

Arbetsledare Gjuteriet
070 399 81 70
lars@caland.se

Caland AB - Marcus Andersson

Marcus Andersson

Entreprenad/Ägare
070-537 98 28
marcus@caland.se

Caland AB - Robin Gränsed

Robin Gränsed

Håltagning/Byggtjänster
070-399 81 23
robin@caland.se

Caland AB - Lena Andersson

Lena Andersson

Lön/Ägare
054-22 07 93
lena@caland.se

Caland AB - Charlotta Löfgren

Charlotta Löfgren

Personalchef/Ägare
054-22 07 94
lotta@caland.se


Kontakta oss

Du är självklart välkommen att ringa till oss eller så kan du använda dig av formuläret nedan för att komma i kontakt med oss.